Loading...

 

Професійний підбір автозапчастин з гарантією

На жаль, майже кожен автомобіліст стикався з ситуацією, коли куплені запасні частини або матеріали, виявлялися далекі від тієї якості, яка необхідна для безпечної і довговічної експлуатації автомобіля.

На автосервісі Бош Сервіс Технолак в Харкові ви можете скористатися послугою підбору автозапчастин. Звертайтеся до наших фахівців і Ви гарантовано отримаєте якісні запчастини за низькою ціною. Підбір запчастин ведеться по vin коду автомобіля за участю досвідченого фахівця, так як використання лише він коду не завжди дає гарантію на правильний номер запчастини.

У разі звернення до нас Ви застраховані від проблеми отримати не ту деталь і в результаті мати додаткові складності з обміном, доставками і так далі. У нас Ви зможете придбати будь-які видаткові матеріали, мастила, запчастини гальмівної системи, деталі для ходової частини автомобіля, кузовні запчастини, а так само акумулятори, склоочисники фірми Бош. Ми використовуємо оригінальні програми і каталоги для підбору запчастин, які є актуальними.

На нашому сервісі ви можете замовити будь-які оригінальні запчастини, а так само їх аналоги, різні витратні матеріали, такі як масла, щітки склоочисників, акумуляторні батареї та іншій різнобічний асортимент автозапчастин.

Всі деталі, придбані у нас мають гарантію. Ви зможете зробити замовлення на будь-які запчастини по телефону і отримати це на нашому сервісі, а при бажанні скористатися послугами нашого СТО по заміні деталей.

Звертайтеся до нас в стіл замовлень запчастин.

Замовити запчастину

instagram

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ!